C430C473J5G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
I lager: 395
Parametrisk ekvivalent
0.047 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C430C473J5G5TA
DigiKeys produktnummer
C430C473J5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C430C473J5G5TA
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 50V C0G AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C430C473J5G5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,240" (3,81 x 6,10mm)
Tolerans
±5%