C420C473G5G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
0.047 µF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C420C473G5G5TA
DigiKeys produktnummer
C420C473G5G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C473G5G5TA
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 50V C0G AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C473G5G5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±2%