C430C302JAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
3000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C430C302JAG5TA
DigiKeys produktnummer
C430C302JAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C430C302JAG5TA
Beskrivning
CAP CER 3000PF 250V C0G AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C430C302JAG5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,150" x L 0,240" (3,81 x 6,10mm)
Tolerans
±5%