C410C302JAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
3000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
C410C302JAG5TA
DigiKeys produktnummer
C410C302JAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C302JAG5TA
Beskrivning
CAP CER 3000PF 250V C0G AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C410C302JAG5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±5%