C410C153M1U5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
0.015 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer Z5U Axiell
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C410C153M1U5TA7200
DigiKeys produktnummer
399-4459-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C153M1U5TA7200
Beskrivning
CAP CER 0.015UF 100V Z5U AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C410C153M1U5TA7200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,170" (2,54 x 4,32mm)
Tolerans
±20%