C410C104K5N5TA91707200 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C410C104K5N5TA91707200 |
Beskrivning | CAP CER 0.1UF 50V X8L AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8L Axiell |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C410C104K5N5TA91707200 Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Tillv. | Egenskaper Hög temperatur |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda Axiell |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm) |