C410C104K5N5TA9170 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8L Axiell
C410C104K5N5TA9170
DigiKeys produktnummer
399-C410C104K5N5TA9170-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C104K5N5TA9170
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X8L AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C410C104K5N5TA9170 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Bulk
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)