C410C104K5N5TA91707200 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8L Axiell
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C410C104K5N5TA91707200
DigiKeys produktnummer
399-11655-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-11655-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C104K5N5TA91707200
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X8L AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C410C104K5N5TA91707200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)