C322C104M5U5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-9880-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-9880-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C104M5U5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
EDA-/CAD-modeller
C322C104M5U5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)