C322C104K1R5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-9875-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-9875-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C104K1R5TA7301
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
C322C104K1R5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)