C318C103K1R5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C318C103K1R5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C318C103K1R5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C318C103K1R5TA7301
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C318C103K1R5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,235" (5,97mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)