C1812X823G8JACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.082 µF ±2% 10V Keramiska kondensatorer U2J 1812 (metrisk 4532)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1812X823G8JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C1812X823G8JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812X823G8JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.082UF 10V U2J 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1812X823G8JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)