C1812X823F3JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C1812X823F3JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812X823F3JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.082UF 25V U2J 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.082 µF ±1% 25V Keramiska kondensatorer U2J 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
C1812X823F3JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)