C1210X475K5RAC31247665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C1210X475K5RAC31247665 är inte tillgänglig
C1210X475K5RAC31247665
DigiKeys produktnummer
399-C1210X475K5RAC31247665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210X475K5RAC31247665
Beskrivning
4.70UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)