C1210C223J1RACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 476
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Similar
TDK
Similar
TDK
0.022 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210C223J1RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210C223J1RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C223J1RACTU
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1210C223J1RACTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)