C3225C0G2E223J160AA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 3 941
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 9 352
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
I lager: 476
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
0.022 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)