C1206X104K1RAC3198 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 944
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 21
Bilden för C1206X104K1RAC3198 är inte tillgänglig
C1206X104K1RAC3198
DigiKeys produktnummer
399-C1206X104K1RAC3198TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206X104K1RAC3198
Beskrivning
.100UF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)