C1206X104K1RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 480
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 944
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
I lager: 21
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206X104K1RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C1206X104K1RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206X104K1RACAUTO7210CT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206X104K1RACAUTO7210DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206X104K1RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206X104K1RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)