C1206C562J3GACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
TDK
TDK
Murata Electronics
5600 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C562J3GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C562J3GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C562J3GACTU
Beskrivning
CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C562J3GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)