C1206C224J5REC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 27
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 11 325
Datablad
I lager: 0
0.22 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C224J5REC
DigiKeys produktnummer
C1206C224J5REC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C224J5REC
Beskrivning
CAP CER 1206 220NF 50V X7R 5%
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C224J5REC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)