C1206C224J5RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 27
KEMET
I lager: 11 325
Datablad
I lager: 0
0.22 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C224J5RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C224J5RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C224J5RALTU
Beskrivning
CAP CER 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C224J5RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)