C1206C224G3JACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 1 507
Datablad
0.22 µF ±2% 25V Keramiska kondensatorer U2J 1206 (metrisk 3216)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1206C224G3JACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C224G3JACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C224G3JACTU
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 25V U2J 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C224G3JACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)