C1206C224F3JACTU
DigiKeys produktnummer
399-16916-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-16916-1-ND - Remsbit (CT)
399-16916-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C224F3JACTU
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 25V U2J 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±1% 25V Keramiska kondensatorer U2J 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C224F3JACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)