C0805X332K1RACAUTO är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
YAGEO
3300 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X332K1RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805X332K1RACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805X332K1RACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805X332K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X332K1RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X332K1RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)