AS0805KRX7R0BB332
DigiKeys produktnummer
13-AS0805KRX7R0BB332TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-AS0805KRX7R0BB332CT-ND - Remsbit (CT)
13-AS0805KRX7R0BB332DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS0805KRX7R0BB332
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)