C0805X106M8RAC3317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 24 931
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
10 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X106M8RAC3317
DigiKeys produktnummer
399-C0805X106M8RAC3317TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X106M8RAC3317
Beskrivning
CAP CER 0805 10F 10VDC X7R
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,059" (1,50mm)