C0805C221F5GAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
220 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C221F5GAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805C221F5GAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C221F5GAC7210
Beskrivning
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C221F5GAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)