C0805C221F5GACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805C221F5GACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C221F5GACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805
Detaljerad beskrivning
220 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C221F5GACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)