C0603C330F4GACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 3 202
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 39 053
Datablad
KYOCERA AVX
TDK
KYOCERA AVX
33 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C330F4GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C330F4GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C330F4GACTU
Beskrivning
CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C330F4GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)