C0402T100J5GALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
KEMET
I lager: 0
Datablad
10 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
C0402T100J5GALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0402T100J5GALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T100J5GALTU
Beskrivning
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402T100J5GALTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
COTS
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)