C0402T100J5GBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C0402T100J5GBC är inte tillgänglig
C0402T100J5GBC
DigiKeys produktnummer
399-C0402T100J5GBC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T100J5GBC
Beskrivning
10.0PF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
COTS
Förpackning
Bulk
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)