A750KW337M1VAAE020
DigiKeys produktnummer
399-A750KW337M1VAAE020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A750KW337M1VAAE020
Beskrivning
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µF 35 V Aluminium - polymerkondensatorer Radial, kapslad 20mOhm 2000tim vid 105°C
EDA-/CAD-modeller
A750KW337M1VAAE020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Rippelström @ låg frekvens
205 mA @ 120 Hz
Rippelström @ hög frekvens
4.1 A @ 100 kHz
Ledaravstånd
0,138" (3,50mm)
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Kapacitans
330 µF
Höjd - monterad (max)
0,630" (16,00mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Basproduktens nummer
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C