A750BG337M0JAAE020
DigiKeys produktnummer
399-A750BG337M0JAAE020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A750BG337M0JAAE020
Beskrivning
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V TH
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µF 6.3 V Aluminium - polymerkondensatorer Radial, kapslad 20mOhm 2000tim vid 105°C
EDA-/CAD-modeller
A750BG337M0JAAE020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Rippelström @ låg frekvens
155 mA @ 120 Hz
Rippelström @ hög frekvens
3.1 A @ 100 kHz
Ledaravstånd
0,079" (2,00mm)
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
330 µF
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Basproduktens nummer
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C