RMC1/16SK1103FTH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Kamaya Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Bilden för RMC1/16SK1103FTH är inte tillgänglig
RMC1/16SK1103FTH
DigiKeys produktnummer
2315-RMC1/16SK1103FTHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMC1/16SK1103FTH
Beskrivning
RES 110K OHM 1% 1/10W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
110 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Tjock film
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)