RMC1/16SK1103DTH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 1 366
Datablad
Bilden för RMC1/16SK1103DTH är inte tillgänglig
RMC1/16SK1103DTH
DigiKeys produktnummer
2315-RMC1/16SK1103DTHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMC1/16SK1103DTH
Beskrivning
RES 110K OHM 0.5% 1/10W 0402
Detaljerad beskrivning
110 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Tjock film
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)