ZPDR-16V-S
ZPDR-16V-S
ZPDR-16V-S
DigiKeys produktnummer
455-2531-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZPDR-16V-S
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 1.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,059" (1,50mm)
Kategori
Antal rader
2
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,059" (1,50mm)