SHDR-40V-S-B
SHDR-40V-S-B
SHDR-40V-S-B
DigiKeys produktnummer
455-1438-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SHDR-40V-S-B
Beskrivning
CONN RCPT HSG 40POS 1.00MM
Detaljerad beskrivning
40 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,039" (1,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,039" (1,00mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,039" (1,00mm)