SHDR-20V-S-B
SHDR-20V-S-B
SHDR-20V-S-B
DigiKeys produktnummer
455-1436-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SHDR-20V-S-B
Beskrivning
CONN RCPT HSG 20POS 1.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,039" (1,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,039" (1,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Färg
Natural
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Plocka och placera
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,039" (1,00mm)