PUDP-32V-S
PUDP-32V-S
PUDP-32V-S
DigiKeys produktnummer
455-2480-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PUDP-32V-S
Beskrivning
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
32 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,079" (2,00mm)