PUDP-40V-S
DigiKeys produktnummer
455-2484-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PUDP-40V-S
Beskrivning
CONN RCPT HSG 40POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
40 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,079" (2,00mm)