BM14B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TB
DigiKeys produktnummer
455-BM14B-SRSS-TBTR-ND - Remsa och spole (TR)
455-BM14B-SRSS-TBCT-ND - Remsbit (CT)
455-BM14B-SRSS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BM14B-SRSS-TB
Beskrivning
CONN HEADER SMD 14POS 1MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 positioner 0,039" (1,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BM14B-SRSS-TB Modeller
Isoleringshöjd
0,167" (4,25mm)
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
50V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
4,9mm