ASYMSYF16K51
DigiKeys produktnummer
455-3203-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASYMSYF16K51
Beskrivning
JMPR SYM-41T-P0.5A-SYF-41T-P0.5A
Detaljerad beskrivning
Svart 16 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
16 AWG
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
8,00" (203,20mm)