ASYMSYF16K305
DigiKeys produktnummer
455-3205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASYMSYF16K305
Beskrivning
JMPR SYM-41T-P0.5A-SYF-41T-P0.5A
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 16 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
16 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
12,0" (304,8mm)