ASVMSVF14K51
DigiKeys produktnummer
455-3114-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASVMSVF14K51
Beskrivning
SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 2"
Detaljerad beskrivning
Svart 14 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
14 AWG
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
2,00" (50,80mm)