ASVMSVF14K203
DigiKeys produktnummer
455-3596-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASVMSVF14K203
Beskrivning
SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 8"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 14 AWG byglingstråd Sockel till stift Tenn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
14 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Sockel till stift
Basproduktens nummer
Längd
8,00" (203,20mm)