ASSFSSF22K254
DigiKeys produktnummer
455-3537-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASSFSSF22K254
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
10,0" (254,0mm)