Bilden för ASSFSSF22K152 är inte tillgänglig
ASSFSSF22K152
DigiKeys produktnummer
455-3535-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASSFSSF22K152
Beskrivning
JUMPER SSF-21T-P1.4X2
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 6,00" (152,40mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Uttag till uttag
Basproduktens nummer
Längd
6,00" (152,40mm)