QLCD500Q100J1NT001T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Ny produkt
10 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
QLCD500Q100J1NT001T
DigiKeys produktnummer
712-QLCD500Q100J1NT001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QLCD500Q100J1NT001T
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)