QLCD500Q100J1GV001T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Ny produkt
10 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
QLCD500Q100J1GV001T
DigiKeys produktnummer
712-QLCD500Q100J1GV001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QLCD500Q100J1GV001T
Beskrivning
CAPACITORS HIGH-Q MLC L-SERIES,
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)