7240BP15B2000001E är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Johanson Technology Inc.
I lager: 2 975
Datablad
7,24GHz center Bandpassfilter Keramiska filter 2 GHz 50Ohm 0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
7240BP15B2000001E
DigiKeys produktnummer
712-7240BP15B2000001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-7240BP15B2000001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-7240BP15B2000001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7240BP15B2000001E
Beskrivning
CER FILTER 7.24GHZ BAND PASS
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Införingsförlust
2,5dB
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Filtertyp
Bandpassfilter
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Frekvens
7,24GHz center
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Impedans
50Ohm
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)
Bandbredd
2 GHz